Kapat

Starbucks’ın yeni kahvesi

Anasayfa Güncel Starbucks’ın yeni kahvesi
47% Ortalama Puan

Starbucks’ın yeni kahvesini nasıl buldunuz?

Seattle’daki Starbucks Reserve Roastery menüsüne yeni bir soğuk kahveli içecek ekledi. Yeni içeceğin adı Pepper Nitro. Bu içecek içinde karabiber şurubu ve üstünde bir şişe geçirilmiş kurutulmuş et ile servis ediliyor.

Çok Güzel
%80
Güzel
%50
İdare Eder
%70
Kararsızım
%30
Başarısız
%5

Seattle’daki Starbucks Reserve Roastery menüsüne yeni bir soğuk kahveli içecek ekledi. Yeni içeceğin adı Pepper Nitro. Bu içecek içinde karabiber şurubu ve üstünde bir şişe geçirilmiş kurutulmuş et ile servis ediliyor. Yeni lezzetlere açık olan kahveseverler için benzersiz bir deneyim olacaktır.

Bu yeni kahveli içecekte Starbucks Kongo Kuvi Gölü çekirdekleri kullanılıyor ve içecek nitro fıçılardan servis ediliyor. Bu konsept Starbucks’ın Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki kahve çiftçileri ile olan ilişkilerini kutlamak istediği için oluşturulmuş. Bölge 2013 yılında barış antlaşması imzalanıncaya kadar savaşların yoğun olduğu bir yerdi.

Starbucks’ın AR-GE bölümünde bu lezzetin yaratılmasına yardımcı olan ekibin bir parçası olan Raegan Powell, Pepper Nitro’nun lezzetiyle ilgili “İlk yudumu aldığınızda soğuk ballı köpüğün ve kırmızı tane biberin tadını alıyorsunuz. Asıl heyecan verici olan ise kurutulmuş etin tuzlu lezzetini almak. Nitro soğuk demlemenin yumuşak ve tatlı bitişine eşsiz bir tat katıyor.” diyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir