Kapat

İnstagram takipçi satışı dolandırıcılığı

Anasayfa Duyurular İnstagram takipçi satışı dolandırıcılığı

İnstagram Takipçi Satışı adı altında bir çok işletmenin CEP telefonuna veya DM yolu ile gönderilen ve baya cazip gelen mesajlara DİKKAT!!! Evet yanlış duymadınız sizlere ulaşarak instagram hesabınızın takipçi sayısını yükseltmek yada tüm gönderilerinize auto beğeni atacağını ve bunu çok düşük bütçelerle yapacağını iddia eden DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİN!!

İlk etapta cazip göründüğü için kısa bir telefon görüşmesinin ardından size verecekleri hesap numarasına yada cep bank yolu ile ödemeyi yaptığınız andan itibaren telefonlarınız ENGELLENEREK bir daha bu dolandırıcılara ULAŞAMAYACAKSINIZ!

Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız eyer sizde hemen en yakın savcılığa giderek olayı baştan sona anlatıp SUÇ DUYURUSUNDA bulunun lütfen.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde dolandırıcılar farklı yöntemler kullanmaya devam ediyor. Bu nedenle bu alan içerisinde dolandırılan kişi sayısı artıyor.

Bu yazımızın altına sizi dolandıran kişilere ait bilgileri paylaşabilirsiniz. Bu şekilde bu dolandırıcıları buradan ifşa ederek bir başka arkadaşımızın canını yakmalarını önleyebiliriz. Bize gelen yüzlerce telefon ve mail yoluyla ilettiğiniz bilgileri de yine buradan duyurmaya devam edeceğiz..

İNSTAGRAM DOLANDIRICILARI

  • Kendini Ömer adında tanıtıyor. Telefon Numarası0544 568 05 51Dolandırma Şekli..

Deɴιz мedyα

50.000 тürĸ αĸтιғ тαĸιpçι тαĸιpcιlerde

%З düѕмe olυr

1 αy oтo вeğeɴι нer pαylαѕιмιɴιzι ĸeѕғeтe

düѕмeѕιɴι ѕαɢlαr

1 Ay sponsorlu reklam veya 7.000 Görüntüleme secebilirsiniz hépśí÷ 160 TL

NOT: Yukarda iletişim bilgileri bulunan kişi hakkında yasal işlemler başlatılmış olup, dolandırıcı en kısa sürede elleri kelepçeli olarak fotoğraflayıp buradan sizlerle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz..

LÜTFEN BU VE BENZERİ DOLANDIRICILIK OLAYLARINA KARŞI DİKKATLİ OLUNUZ!

“İnstagram takipçi satışı dolandırıcılığı” üzerine 3 yorum

  1. Elif says:
  2. inci says:
    • Nergis says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir