Kapat

Define İşaretleri & Gerçekleri

Anasayfa Güncel Define İşaretleri & Gerçekleri

 

Bu haberimizin amacı, tüm dünya piyasalarında elden ele dolaşan sahta tarihi eserlere karşı savaş açmak ve yanı sıra gerçek olan ürünlerin doğru müzayede adreslerine ve doğru kolleksiyoner adreslerine yönlendirilmesini sağlamak olduğunu belirtmek isteriz.

Bu konuda yıllardır Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada yapmış oldukları özel çalışmalar ile binlerce kişinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan zarar görmesini engellemiş uzmanlar tarafından oluşturulan, Define İşaretleri & Gerçekleri kurucusu ile yapmış olduğumuz röportajımızı keyifle okumanızı dileriz..

Define Nedir ? Kişi ya da kişiler tarafından daha sonra kendi ya da soyundan veyahut ırkından gelen insanların alması için konulan ve konulurken de belirli semboller konulan o döneme göre değerli meteryallerdir.

Facebook’ta kurmuş olduğunuz Define İşaretleri & Gerçekleri sayfasının amacı nedir?

Ülkemizde dolaşmakta olan tüm sahte tarihi eserleri deşifre etmek ve bulmuş olduğunuz işaretleri çözümleme adına kurulmuş bir sayfayız..

Roma, bizans, yunan, arkadya, kartaca, firig, lidya, klikya, likya, urartu vs. Vs. Gibi dönem ve kavimlerin mezar ganimetlerine define adı konulmaz. Bu doğru bilinen bir yanlıştır. Bu ganimetlere tarihi eser ismi verilir. Tarihi eserlerde ait olduğu ülkenin müzelerinde sergilenmelidir veya o ülkenin müzelerinden sertifikalı kolleksiyonerlerin kolleksiyonunda müzelerin onay ve kontolünde bulundurulmalıdır.

Bulmuş olduğunuz işaretlerin doğru çözümlemeler ile sonuca ulaştırılmasını isteyen tüm okuyucularınızın aşağıdaki bağlantıdan bizimle iletişime geçerek, bulmuş oldukları işaretleri tarafımıza ileterek doğru çözümlenmesini sağlayabilirler.

Define İşaretleri & Gerçekleri sayfası ile iletişime geçmek için lütfen tıklayınız…

 

“Define İşaretleri & Gerçekleri” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir